شادیان پلاست معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات شادیان پلاست و نیز راهکارهای شادیان پلاست برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت شادیان پلاست توضیح داده شده است.

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که شادیان پلاست از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده شادیان پلاست از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران شادیان پلاست را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار شادیان پلاست نیست و شادیان پلاست هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات شادیان پلاست و افراد ثالثی که در استخدام شادیان پلاست نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت شادیان پلاست اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار شادیان پلاست قرار می دهید.
پس از ورود به سایت شادیان پلاست شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات شادیان پلاست نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
شادیان پلاست کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
شادیان پلاست به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت شادیان پلاست اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های شادیان پلاست و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
شادیان پلاست از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات شادیان پلاست ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
شادیان پلاست اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
در صورت ادغام شادیان پلاست در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات شادیان پلاست یا خروج کامل پرسیده می شود.
در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از شادیان پلاست بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
شادیان پلاست ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت شادیان پلاست از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت شادیان پلاست تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در شادیان پلاست آن ها را در سایت شادیان پلاست وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد شادیان پلاست ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
شما می توانید به طور کامل از شادیان پلاست و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از شادیان پلاست حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

شادیان پلاست دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات شادیان پلاست یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
شادیان پلاست جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. شادیان پلاست تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) شادیان پلاست مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده
این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت شادیان پلاست نیستند و شادیان ‍پلاست در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی شادیان پلاست نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.

تغییرات در این سیاست ها
شادیان پلاست حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت شادیان پلاست خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم شادیان پلاست در میان بگذارید.